Po bezdrożach Katalonii

wykład dr Anny Dulskiej w biblioteceKatalonia to nie tylko piaszczyste plaże Costa Brava, słynne opactwo w Montserrat, urokliwa Barcelona z zachwycającą architekturą Gaudiego, czy stadion Camp Nou. Pod wachlarzem rozmaitych atrakcji, które absorbują uwagę turysty kryje się  region borykający się z wieloma problemami. Do serca Katalonii zabrała nas dr Anna Dulska - mieszkanka Pampeluny.

Otwarty konkurs ofert - dowóz dzieci niepełnosprawnych do OREWu

Data: 

2017-12-06

dowóz dzieci niepełnosprawnych - otwarty konkurs ofertBurmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadania publicznego związanego z dowozem dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy i Miasta Dobczyce z miejsca zamieszkania dziecka do Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Myślenicach i z powrotem do miejsca zamieszkania.

Ponad tona żywności zebrana podczas Świątecznej Zbiórki Żywności

świąteczna zbiórka żywności w Dobczycach Z sukcesem zakończyła się Świąteczna Zbiórka Żywności. Mieszkańcy naszej gminy po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, ale nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu osób, którym Dyrektor i Pracownicy MGOPS składają serdeczne podziękowania.