Dla turystów

Aktualności

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Seniorzy w Kędzierzynce 2021- OSP wspomaga walkę o zdrowie i trzeźwość” złożona przez OSP Kędzierzynka

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Seniorzy  w Kędzierzynce 2021- OSP wspomaga walkę o zdrowie i trzeźwość” złożona przez  OSP Kędzierzynka

W dniu 22.10.2021 roku do Urzędu Miasta i Gminy Dobczyce wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Seniorzy  w Kędzierzynce 2021- OSP wspomaga walkę o zdrowie i trzeźwość” złożona przez  OSP Kędzierzynka 96, 32-422 Stadniki, gm.  Dobczyce.

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Zdrowo, bezpiecznie , bezpromilowo – OSP Skrzynka 2021” złożona przez OSP Skrzynka

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą  „Zdrowo, bezpiecznie , bezpromilowo – OSP Skrzynka 2021” złożona przez OSP Skrzynka

W dniu 20.10.2021 roku do Urzędu Miasta i Gminy Dobczyce wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą  „Zdrowo, bezpiecznie , bezpromilowo – OSP Skrzynka 2021” złożona przez OSP Skrzynka  z siedzibą Skrzynka 133,  32-410 Dobczyce.

Dzieci i młodzież ze szkół z gminy Dobczyce odkrywają Małopolskę

Zdjęcie przedstawia dzieci ze szkoły podstawowej w Brzączowicach biorące udział w wycieczce w ramach projektu "Odkrywam Małopolskę"

W szkołach z całej gminy trwają wycieczki krajoznawcze i przedmiotowe, które organizowane są w ramach projektu "Odkrywam Małopolskę". Łącznie zaplanowano 9 wycieczek. Dzieci zwiedzają małopolskie parki narodowe, skamieniałe miasto w Cieżkowicach, kopalnie soli w Wieliczce i Bochni, Kraków i Obóz Koncentracyjny i Zagłady Auschwitz - Birkenau.

Łączna kwota wycieczek to prawie 50 000 zł, z tego 25 300 zł to dofinansowanie z budżetu Województwa Małopolskiego. Pozostałą część kwoty stanowią wpłaty rodziców.

Wspólnie posprzątaliśmy las w Kornatce

Zdjęcie przedstawia uczniów Szkoły Podstawowej w Kornatce wraz z nauczycielami oraz uczestnikami akcji Sprzątania Terenów Leśnych Kornatki.

W dniu 21 października 2021 r. Gmina Dobczyce pod Patronatem Wicemarszałka Województwa Małopolskiego oraz Nadleśnictwa Myślenice włączyła się do akcji SPRZĄTAMY ZIELONE TERENY MAŁOPOLSKI. Tego dnia,  w samo południe, uczniowie Szkoły Podstawowej w Kornatce wraz z nauczycielami oraz sołtysem i radną Kornatki - Jolantą Ziembą zebrali się w Kornatce aby zadbać o porządek w swojej okolicy. Każdy  otrzymał worki na śmieci i rękawice ochronne.

Oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Seniorzy razem, zdrowo, bezalkoholowo” złożona przez Dobczyckie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów

Oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Seniorzy  razem,  zdrowo, bezalkoholowo”  złożona przez  Dobczyckie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów

W dniu 18.10.2021 roku do Urzędu Miasta i Gminy Dobczyce wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą „Seniorzy  razem,  zdrowo, bezalkoholowo”  złożona przez  Dobczyckie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów.

Przerwa w dostawie wody — Brzączowice

W związku z awarią sieci wodociągowej, będącej własnością MZWiK Myślenice, nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody w miejscowości Brzączowice. Obecnie trwają intensywne prace związane z usuwaniem awarii sieci. Przerwa w zasilaniu jest planowana na godz. 21:00 przy czym godzina ta może ulec zmianie i może nastąpić wcześniej. Przewidywany czas przywrócenia dostawy wody – godz. 00:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Strony