Dla przedsiębiorców

Aktualności

Muzyczny, atrakcyjny weekend, czyli Dni Dobczyc po raz 23

baner - Dni Dobczyc W lipcowy weekend 13,14 i 15, na scenie przy ul. Podgórskiej, czeka nas największa impreza plenerowa w naszym mieście - XXIII Dni Dobczyc. Na dobczyckiej scenie, przy ul. Podgórskie wystąpi wiele zespołów, w tym takie gwiazdy jak zespół Weekend, Baciary i Myslovitz. W niedzielny wieczór nie zabraknie dobczyckiego akcentu. W świat swingu i jazzu zabierze nas, nagradzany na wielu ogólnopolskich konkursach, zespół Big Band Dobczyce.

Kino w dobrym klimacie - wybierz film

grafika przykładowa

Biuro Promocji Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach, MGOKiS Dobczyce oraz dobczycki odział PTTK zapraszają na kolejny plenerowy pokaz filmowy. Scenerią ponownie będą mury miejskiej na Starym Mieście, gdzie już 20 lipca o 21:00 wyświetlony zostanie film, który sami wybierzecie! Zachęcamy do głosowania.

Kino w dobrym klimacie

Wyjątkowa sceneria murów miejskich zbudowała niepowtarzalny klimat kina plenerowego. Kapryśna pogoda dała za wygraną i pozwoliła cieszyć się widzom sielskim wieczorem i akcją filmu „Pasażer”. Nie wiadomo czy magnesem był sam film czy miejsce, ale pewne jest, że była to niecodzienna projekcja.

Strony