Dla przedsiębiorców

Aktualności

Zaproszenie na szkolenie dla rolników

Zaproszenie na szkolenie dla rolników

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Myślenicach, Kierownik Biura Powiatowego ARiMR, Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Myślenicach Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zapraszają wszystkich zainteresowanych rolników z terenu powiatu myślenickiego na szkolenie, które odbędzie się dnia 15 grudnia 2021r. ( środa ) o godz. 10.00 w Myślenicach w Muzeum Niepodległości.

Oferta na realizację zadania publicznego złożonego przez Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach "Fundusz Rozwoju Szkoły"

Oferta realiacji zadania

W dniu 02.12.2021 r. do urzędu Gminy i Miasta Dobczyce wpłynęła oferta na realizację zadania publicznego złożonego przez Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach "Fundusz Rozwoju Szkoły" pn. Podtrzymywanie kulinarnych tradycji świątecznych podczas spotkania opłatkowego seniorów.

Zasłużony pracownik odchodzi na emeryturę

fotografia Pani Zofii Sarapaty

W dniu wczorajszym, w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę, pożegnaliśmy długoletniego pracownika Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce: Radcę Prawnego Zofię Sarapatę. Dziękujemy za wieloletnią współpracę, pomoc i życzliwość oraz życzmy zdrowia i energii do realizacji marzeń i planów, do tej pory odkładanych "na potem". Pomyślności w życiu osobistym i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Strony