Dla przedsiębiorców

Aktualności

Sercologia według Jana Koczwary

Wystawa kolaży Jana Koczwary

Od wczoraj galerię Ispiny wypełniają serca, w których kryje się dosłownie wszystko. Wystawę kolaży Jana Koczwary "Serce sercu nie / równe" zapoczątkował wyjątkowy wieczór, podczas ktorego autor okazał się nie tylko twórcą nietuzinkowych kolaży, ale również literatem, satyrykiem i urodzonym gawędziarzem, którego słucha się z prawdziwą przyjemnością.

Wielkanocna zbiórka żywności 16-17 marca 2018 r.

wielkanocna zbiórka żywności

Już w najbliższy weekend 16-17 marca w supermarketach „Jan”- ul.Mostowa, Witosa, „Biedronka”, sieciach sklepów ”Delikatesy Centrum”- ul.Marwin, Rynek, Brzączowice odbędzie się zbiórka żywności.
Produkty spożywcze długoterminowe wymienione w przekazywanych przez wolontariuszy ulotkach będą świątecznym upominkiem dla osób samotnych i rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Liczymy na wsparcie mieszkańców naszej gminy!

 

Wymień odpady na sadzonki

zapowiedź wymiany odpadów na sadzonki podczas pikniku ekologicznego

Od dwóch lat w naszej gminie z sukcesem i wspaniałymi partnerami organizujemy Dzień Wody, którego pomysłodawcą jest burmistrz Paweł Machnicki. W tym roku zwiększamy formułę - będziemy mówić o wodzie i powietrzu podczas Pikniku Ekologicznego, który odbędzie się w sobotę 14 kwietnia w godz. 10:00 – 13:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym.

Strony