Wręczenie nagród w konkursie ekologicznym podczas Dnia Dziecka w Dobczycach

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa ma przyjemność poinformować Państwa o  wynikach Konkursu Plastycznego : "Z przyrodą Turystycznej podkowy za pan brat", które przesyłamy w załączeniu. Gratulujemy zwycięzcom i informujemy, że wkrótce pojawi się broszura III Edycji Konkursu Ekologicznego, wraz ze niektórymi zdjęciami  nagrodzonych prac. III Finał Imprezy Ekologicznej wraz z uroczystym wręczaniem nagród, oraz zakończenie konkursu na jak największą ilość zebranych zużytych baterii odbędzie się 1 czerwca 2014 roku podczas Dnia Dziecka w Dobczycach, na które już dziś serdecznie zapraszamy zarówno zwycięzców jak i nauczycieli i wszystkich uczestników konkursu.
KTO PRZYNIESIE NAJWIĘCEJ ZUŻYTYCH BATERII WYGRA NASZ KONKURS, A SZKOŁA Z KTÓREJ BĘDZIE ZŁOŻONYCH NAJWIĘCEJ BATERII WYGRA CENNE NAGRODY. Dziękujemy dzieciom, młodzieży, nauczycielom i szkołom za udział w Konkursie a Jury za poświęcony czas i zaangażowanie.

JEDNOCZEŚNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM, KTÓRY BĘDZIE TRWAŁ OD 10 MAJA 2014 DO 20 CZERWCA 2014R. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi
w lipcu 2014r. Regulamin przesyłamy w załączeniu