Kolejny numer „Świetlika”

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach zaprasza do lektury „Świetlika Bibliotecznego”. To czasopismo wydawane przez pracowników biblioteki i wolontariuszy. Można je przeczytać on-line, ale także w wersji papierowej – w bibliotece. Ze „Świetlika” dowiesz się o nowościach,  jakie są w bibliotece ale także wielu innych ciekawych rzeczy dotyczących inicjatyw w całej gminie.

 Gdzie można nas znaleźć? Na stronie biblioteki: www.biblioteka.dobczyce.pl, na stronie urzędu gminy: www.dobczyce.pl oraz na naszym fanpagu: www.facebook.com/biblioteka.dobczyce. Kiedy tylko ukaże się nowy numer – będziecie mogli przeczytać o tym w aktualności.

Najnowszy numer można obejrzeć lub pobrać pod linkiem: http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/%C5%9Bwietlik-biblioteczny/13/7/3/

Zapraszamy także Was, drodzy Czytelnicy, do współtworzenia Świetlika Bibliotecznego. Jeśli przeczytaliście ciekawą książkę, chcecie się nią podzielić z nami, jeśli macie pasje, o których chcecie opowiedzieć Czytelnikom, jeśli piszecie , wiersze, opowiadania, tworzycie – napiszcie do nas: projekt.dobczyce@gmail.com Czekamy na Wasze propozycje.

Redakcja Świetlika Bibliotecznego