Wernisaż uczestników WTZ Dobczyce w bibliotece publicznej

1 października o godzinie 16.00 odbyło się otwarcie wystawy prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dobczycach. Gościły u nas  również z tej okazji grupy z Myślenic i Harbutowic z Kierowniczką WTZ panią Magdaleną Szymską, która z wielką troską wypowiadała się o swoich podopiecznych. Podczas wernisażu mieliśmy okazję zobaczyć świetnie przygotowane i zagrane przedstawienie "Ptasie radio" Juliana Tuwima, wyreżyserowane przez Panią Agnieszkę Słomkę.

 Pomysłodawczynią całej imprezy była Pani Katarzyna Burzawa, współpracująca z Biblioteką już ponad pół roku, przyprowadzając co tydzień grupę swoich podopiecznych do biblioteki aby nabywały nowych umiejętności.

Jeszcze przez 3 tygodnie w siedzibie biblioteki publicznej przy ul. Szkolnej 43 swoje prace  prezentują: Pani Maria Jasek (4 obrazy), Pani Anna Murzyn (3 obrazy), Pani Honorata Pulchna i Pan Bogdan Sroka (po 2 obrazy) oraz Panie Paulina Knapik, Wioleta Dominik, Maria Wodnicka i Agata Kosałka (po 1 obrazie) a także Pan Jan Banaś i Rafał Dziubiński (po 1 obrazie).

Zapraszamy!

Dorota Mistarz

Galeria: