„Śmieciowe mądrości” w bibliotece

Czy znasz zasady segregowania śmieci i sposoby ponownego ich wykorzystania? Chcesz w ciekawy sposób dowiedzieć się, jak zadbać o nasze otoczenie?

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach zaprasza dzieci w wieku od 6 do 11 na spotkanie pt. „Śmieciowe mądrości”, które odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. Szkolnej 43 we wtorek 27 sierpnia o godz. 10. Spotkanie związane jest z akcją „Milion przygód z książką” w ramach której biblioteka w Dobczycach otrzymała 50 książek dla dzieci i młodzieży od wydawnictwa Media Rodzina. Celem akcji jest propagowanie i upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Na potrzeby akcji Wydawnictwo Media Rodzina książki do bibliotek. Są wśród nich baśnie braci Grimm i Andersena, przygody Kota Prota, książki edukacyjne promujące zawody z serii „Mądra Mysz” i „Ja wiem”, cykl książek „Nazywam się...” przedstawiających sylwetki ludzi, którzy zmienili świat, a także książki dla chłopców i dziewczyn poruszające ważne sprawy wieku dojrzewania.

Na spotkanie obowiązują zapisy. Zapisu można dokonać bezpośrednio w bibliotece lub telefonicznie (12 271 10 74), przez skype (biblioteka-dobczyce) lub mailowo: mbp@dobczyce.pl – liczba miejsc jest ograniczona. Dla każdego uczestnika miła niespodzianka!

Akcję „Milion przygód z książką" wspiera Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizator Programu Rozwoju Bibliotek i Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL.

Galeria: 

Plakat