Aktualności

Data publikacji: 2022-05-27
Nabór uczestników do udziału w Programie „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobczycach ogłosił nabór pełnoletnich osób, legitymujących się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym, do udziału w programie „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022.

Data publikacji: 2022-05-27
"Czyste Powietrze" - zaproszenie na spotkanie informacyjne

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne. Spotkanie odbędzie się 30 maja 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dobczycach (parter).

Data publikacji: 2022-05-27

Urząd Gminy i Miasta Dobczyce uprzejmie informuje, że w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej w poniedziałek 30 maja 2022 w godzinach 9:00–15:00 nastąpi przerwa w zasilaniu w wodę miejscowości Sieraków (Pozorek, Za dworem, Bania, Zbyszkówka oraz w ciągu drogi wojewódzkiej od kapliczki w kierunku Jankówki

Data publikacji: 2022-05-26
Profesjonalne nagłośnienie i garderoby wkrótce pojawią się w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach

Burmistrz Tomasz Suś, przy kontrasygnacie Skarbnik Gminy Dobczyce Antoniny Trojan, podpisał umowę na dofinansowanie zakupu nagłośnienia do auli widowiskowej i wyposażenia garderób w budynku Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Data publikacji: 2022-05-26
Prawie 500 gimnastyczek z całej Polski rywalizowało w Dobczycach

W ostatni weekend hala sportowa Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach zmieniła się nie do poznania! A to za sprawą VI Otwartego Turnieju Wiosny w Gimnastyce Artystycznej. Po dwuletniej przerwie turniej powrócił do swojej dwudniowej formuły, a przybyli kibicie mogli dopingować zawodniczki, tłumnie wypełniając trybuny.

Data publikacji: 2022-05-24
Uroczyste przekazanie i poświęcenie samochodu strażackiego w OSP Sieraków

W sobotę przed budynkiem OSP w Sierakowie odbyło się oficjalne przekazanie i poświęcenie samochodu strażackiego marki Volkswagen Crafter 4x4. Wydarzenie zainaugurował przemarsz Orkiestry Dętej Barka z Nowej Wsi, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz druhów i druhen gminnych jednostek OSP przed budynek strażnicy.

Data publikacji: 2022-05-17
PRZYJACIELE Z UKRAINY PROSZĄ O POMOC - ZBIÓRKA POTRZEBNYCH ARTYKUŁÓW

Władze Wierchowiny k. Iwanofrankowska zwróciły się z prośbą o pomoc w zebraniu najpotrzebniejszych obecnie artykułów dla obrońców Ukrainy. W związku z transportem, który będzie w naszej okolicy już w piątek, zbiórka organizowana jest w dniach 17.05-19.05.2022 r. i obejmować będzie wskazane niżej artykuły.

Data publikacji: 2022-05-16
Jubileusz 20-lecia Strażackiego Klubu Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego

Msza św. w intencji krwiodawców, odprawiona w kościele MB Wspomożenia Wiernych w Dobczycach, zainaugurowała uroczystość 20-lecia Strażackiego Klubu Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego przy Zarządzie Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Myślenicach im. Andrzeja Burzawy.

Data publikacji: 2022-05-13
Oferta na realizację zadania publicznego pod nazwą złożona przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Koło Pszczelarzy w Dobczycach

W dniu 06.05.2022 roku do Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego złożona przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Koło Pszczelarzy w Dobczycach, Plac Szczepański 8, 31-011 Kraków.

Strony