Gmina Dobczyce nominowana w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski

Turystyczne Skarby Małopolski
Gmina Dobczyce znalazła się wśród nominowanych w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”. Nasza gmina walczy o nagrodę w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna”. Z kolei Wzgórze Zamkowe nominowane zostało w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”. Głosy w konkursie oddawać można do 27 września 2022 r. pod adresem: https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-4/glosowanie.
 
Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.
 
Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.
Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 100 000 zł.