Dzieci z Dobczyc pożegnały lato

W słoneczne, niedzielne popołudnie 30 września, Regionalne Centrum Oświatowo – Sportowe wypełniło się dziećmi, które przyszły pożegnać lato. Impreza w klimacie Madagaskaru, była jedną z "najcieplejszych" i najbardziej uśmiechniętych imprez, jakie miały miejsce w RCOS.
O godzinie 15:00, na auli widowiskowej dzieci obejrzały film animowany. Po jego emisji odbył się konkurs na najlepsze bajkowe przebranie. W szranki stanęło 2 Królów Julianów i 2 Alexów. Dzieci siłą oklasków wybierały najpiękniejszy bajkowy kostium. Pierwsze miejsce zajął przebrany za Króla Juliana Wiktor Zbrożek, drugie miejsce przypadło w udziale Mikołajowi Puchale, który przebrał się za lwa Alexa, trzecie miejsce zajął Filip Gorączko przebrany za Króla Juliana, a czwarte – Szymon Zbrożek, przebrany za lwa Alexa. Na uczestników konkursu czekały cenne nagrody!! Laureat I miejsca otrzymał vouchery do kina, zdobywcy pozostałych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Dobczyce.
Zaraz po filmie uczestnicy imprezy przenieśli się na foyer Regionalnego Centrum, gdzie przygotowano dla nich kolejne atrakcje: m.in. zabawy plastyczne, zabawy taneczne, quiz wiedzy z wyemitowanej wcześniej bajki i konkurs taneczny na najlepszy układ choreograficzny do piosenki "Wyginam śmiało ciało". W konkursie tanecznym, po długich i burzliwych obradach, decyzją Jury, w którym zasiadły przedstawicielki Zespołu Tanecznego "Intox", zwyciężyła Angelika Urban, drugie miejsce przypadło w udziale duetowi: Adam Soboń, Filip Gorączko, trzecie natomiast – Dominice Danielskiej. Na laureatkę I miejsca, czekały vouchery do kina, zaś na laureatów II i III miejsca nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach otrzymały drobne upominki, słodycze, napoje.
Żegnając lato, doskonale bawiły się nie tylko dzieci, ale i dorośli!

Organizatorzy imprezy: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz MsiT Dobczyce serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy zdecydowali się spędzić niedzielne popołudnie w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym!!

Zobacz galerię zdjęć -  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.404717432917570.112902.100001379499245&type=3