Dyrektor Małgorzata Bartnik przechodzi na zasłużoną emeryturę

na zdjęciu dyrektor Małgorzata Bartnik
Społeczność Przedszkola Samorządowego nr 3 w Dobczycach uroczyście pożegnała dziś przechodzącą na emeryturę długoletnią dyrektor placówki Małgorzatę Bartnik. W specjalnie przygotowanej z tej okazji akademii udział wzięli także burmistrz Tomasz Suś wraz z zastępcą Edytą Podmokły oraz kierownik Centrum Usług Wspólnych Gminy Dobczyce Tomasz Ciętak.
 
Piękna uroczystość przygotowana przez dzieci, nauczycieli i pracowników placówki była zwieńczeniem 40. lat pracy dydaktycznej dyrektor Małgorzaty Bartnik, w tym 31. lat na stanowisku dyrektora Przedszkola Samorządowej nr 3 w Dobczycach, a od 2019 r. również na stanowisku dyrektora żłobka.
 
Z nieukrywanym żalem żegnali dyrektor wieloletni współpracownicy, którzy przez lata wspólnie budowali społeczność i renomę placówki. Słowa wdzięczności i podziękowania za zaangażowanie i troskę wkładaną w codzienną pracę złożyli także przedstawiciele samorządu. – Proszę przyjąć podziękowania i wyrazy uznania za 40 lat pracy włożonej w wychowanie i edukację dzieci z terenu gminy Dobczyce. – mówił burmistrz Tomasz Suś. – Wspólnie z zespołem stworzyła Pani wyjątkowe miejsce, w którym dzieci mają wspaniałą opiekę i warunki do rozwoju. Życzę Pani, aby czas zasłużonej emerytury był czasem odpoczynku i wytchnienia. Życzę zdrowia i pogody ducha na każdy dzień oraz realizacji odkładanych na potem marzeń. – dodał.
 
Za wieloletnią niecenioną i pełną zaangażowania pracę na rzecz społeczności Gminy Dobczyce Pani Małgorzata Bartnik otrzymała Nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce w dziedzinie oświaty. Symboliczny dyplom na ręce dyrektor złożyła wiceburmistrz Edyta Podmokły. Także przedstawiciele Rady Rodziców nie szczędzili słów wdzięczności i podziękowania za dobrą współpracę w trosce o dobro ich pociech.
 
Serdecznie dziękujemy!

Galeria: 

pożagnanie dyrektor Małgorzaty Bartnik, sala wypełniona dziećmi
pożagnanie dyrektor Małgorzaty Bartnik, dzieci prezentujące program artystyczny
pożagnanie dyrektor Małgorzaty Bartnik, podziękowania składa: burmistrz Tomasz Suś, wiceburmistrz Edyta Podmokły oraz kierownik Tomasz Ciętak