Aktualności

Data publikacji: 2017-10-20

baner - 40 lat firmy AlphaBurmistrz Paweł Machnicki wraz z Zastępcą Haliną Adamską – Jędrzejczyk uczestniczyli 19 października 2017 r. w uroczystej gali z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia firmy Alpha Technology Sp. z o.o. W imieniu mieszkańców Gminy i Miasta Dobczyce Burmistrz przekazał właścicielowi spółki Sobiesławowi Zasadzie list gratulacyjny i pamiątkowy kolaż zdjęć 12-letniej już historii zakładu Alpha w Dobczycach.

Data publikacji: 2017-10-20

koncert szkoły muzycznej w Dobczycach w domu MatejkówSzósty sezon koncertowy zainagurowała Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach w ramach projektu "Muzykowanie u Matejków". Koncert, który odbył się 18 października nosił tytuł "Salon muzyczny wczoraj i dziś".

Data publikacji: 2017-10-19

gif przedterminowe wyboryW związku z rezygnacją pana Andrzeja Guzika z funkcji radnego, Wojewoda Małopolski zarządził wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Dobczycach w  okręgu wyborczym nr 5 - Dobczyce - os. Jagiellońskie.

Wybory odbędą się 7 stycznia 2018 roku.

Data publikacji: 2017-10-19

dodakowy nabór do programu małopolska niania - grafikaRusza dodatkowy nabór wniosków do programu "Małopolska Niania". Wnioski można składać od 20 października do 27 października 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobczycach. Celem programu jest wsparcie rodzin z Gminy Dobczyce w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Data publikacji: 2017-10-18

szczezpienia przeciwko HPVW trosce o zdrowie naszych mieszkańców przypominamy, że trwają bezpłatne szczepienia ochronne przeciwko wirusowi HPV, które współfinansowane są z budżetu gminy Dobczyce.

Data publikacji: 2017-10-18

spotkanie w chiranie - plakatZapraszamy mieszkańców i członków organizacji z terenu naszej gminy na kolejne spotkanie w celu wspólnej organizacji wydarzenia w budynku byłej szkoły podstawowej przy ul. Jagiellońskiej. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 października, o 16:00 w starej szkole.

Data publikacji: 2017-10-18

rozbudowa szkoły podstawowej w BrzączowicachOd lipca trwają prace nad rozbudową szkoły podstawowej w Brzączowicach. Celem inwestycji, jak wspominał burmistrz Paweł Machnicki, jest zapewnienie wszystkim uczniom z licznego obwodu SP Brzączowice godnych warunków do nauki, a dziciom w wieku przedszkolnym zapewnienie wystarczającej liczby miejsc.

Data publikacji: 2017-10-16

budowa szkoły w DziekanowicachPną się w górę mury szkoły podstawowej w Dziekanowicach. Prace postępują sprawnie i z dnia na dzień obiekt staje się coraz większy. Do końca tego roku planowane jest wykonanie stanu surowego zamkniętego.

Data publikacji: 2017-10-13

życzenia z okazji święta Edukacji Narodowej

Data publikacji: 2017-10-13

baner- warsztaty pisania ikon i malarstwaWszyscy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w malarstwie i sztuce pisania ikon zapraszamy na warsztaty, które rozpoczną się już 10 listopada 2017r. w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Zajęcia poprowadzi plastyk Cecylia Frajtag.

Strony