Aktualności

Data publikacji: 2017-05-23

akademia lokalnego lideraZapraszamy do udziału w II edycji Akademii Lokalnego Lidera w ramach projektu „Łączy nas Inspiracja!” Organizatorami projektu są Fundacja Laboratorium Inspiracji Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta Dobczyce.

Data publikacji: 2017-05-22

inwestycje w gminie dobczyceInformacje na temat realizacji zaplanowanych inwestycji w Gminie Dobczyce. Wśród inwestycji m.in. o budowie kanalizacji w rejonie osuwiska w Dziekanowicach, o budowie chodnika przy ul. Myślenickiej, czy modernizacji drogi na ul. Podgórskiej.

Data publikacji: 2017-05-22

konferencja burmistrza na utwUniwersytet Trzeciego Wieku w Dobczycach zaprasza na wykład Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Pawła Machnickiego pt. "Sytuacja i Perspektywy Gminy na podstawie sprawozdania za 2016 rok". Serdecznie zapraszamy jutro (23 maja) o 17:00 do sali konferencyjnej RCOS.

Data publikacji: 2017-05-22

Plakat otwartego turnieju szachowego Już w najbliższą sobotę zapraszamy na otwarty turniej szachowy dla dzieci i dorosłych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce.

Harmonogram:

9:00 - uroczysta gala - uhonorowanie osób związanych z "dobczyckimi szachami"

- prelekcja potomka Józefa Dominika - szachisty rodem z Dobczyc

- projekcja fotografii z Międzynarodowych Festiwali Szachowych im. Józefa Dominika.

Data publikacji: 2017-05-19

Podpisanie umowy na inżyniera kontraktuW Urzędzie Gminy i Miasta Dobczyce burmistrz Paweł Machnicki i Dariusz Terlecki -  przedstawiciel firmy Sweco Consulting Sp. z o.o.

Data publikacji: 2017-05-19

Pierwsza Dama z wizytą w DziekanowicachNa zaproszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dziekanowicach Bogdana Czarnika i społeczności Dziekanowic odpowiedziała pani prezydentowa Agata Kornhauser-Duda i odwiedziła Dziekanowice.

Pięknym wierszem przywitali ją uczniowie w strojach krakowskich, a kwiatami dyrekcja i nauczyciele szkoły oraz burmistrz Paweł Machnicki wraz ze swoim zastępcą Haliną Adamską – Jędrzejczyk.

Data publikacji: 2017-05-18

Sprawozdanie Burmistrza Pawła Machnickiego z działalności międzysesyjnejJednym z punktów XXXIX Sesji Rady Miejskiej w Dobczycach, która odbyła się 17 maja było sprawozdanie Burmistrza Pawła Machnickiego z działalności międzysesyjnej.

Data publikacji: 2017-05-18

spotkanie informacyjne dla zainteresowanych członkowstwem w komitecie rewitalizacyjnymJak już zostało wspomniane, Gminny Program Rewitalizacji Gminy Dobczyce został wpisany do Wykazu programów rewitalizacji gmin województwa małopolskiego. W związku z tym szczególnie mocno zachęcamy do dalszego zaangażowania mieszkańców, poprzez dołączenie do Komitetu Rewtalizacji. Zapraszamy na spotkanie informacyjne 24 maja o 16:30 w Kawiarence Rewitalizacyjnej.

Data publikacji: 2017-05-18

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce przeznacza do wydzierżawienia na cele dojazdu do nieruchomości położonej w Dobczycach - dz.nr 1729/2 - stanowiącej własność osoby fizycznej, część nieruchomości gminnej położonej w Dobczycach, oznaczonej jako działka nr 1731/1 o powierzchni 0.0045 ha, dla której Sąd Rejonowy w Myślenicach Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Dobczycach prowadzi księgę wieczystą KR2Y/00015490/7.

Data publikacji: 2017-05-17

Finał akcji "Zostań Super Czytelnikiem"Finał akcji "Super Czytelnika" 2017 pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Pawła Machnickiego rozpocznie się 18 maja. Do nagrodzenia jest kilkaset dzieci w całej gminie, w związku z czym Miś Tuliś wraz z pracownikami Biblioteki odwiedzać będą szkoły i przedszkola przez kilka dni.

Strony