Dla przedsiębiorców

Aktualności

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, tradycji, turystyki i sportu

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej oraz kultury i tradycji, turystyki oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Oferty należy składać do 28 lutego 2017 roku. Do rozdania jest ponad 150 tysięcy złotych.

Miłość jak bumerang

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na Koncert Sekcji Wokalnej "Miłość jak bumerang", podsumowujący cały rok zajęć wokalnych.Koncert odbędzie się 17 czerwca 2017 roku, o godz. 17:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.Wstęp wolny.

WIELKI SUKCES ROZBIEGANYCH DOBCZYC

fot. Paweł StożekW niedzielne słoneczne popołudnie byliśmy świadkami imponującej imprezy biegowej zorganizowanej przez ROZBIEGANE DOBCZYCE. W Rodzinnym Mini Festiwalu Biegowym „O Złotą Kózkę” wystartowało 520 zawodniczek i zawodników. Wśród startujących znalazł się również Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Paweł Machnicki, który znalazł się w pierwszej dziesiątce zawodników nordic walking, którzy przekroczyli metę.

ĆWICZENIA RENEGADE

spikerInformujemy, że w dniach 6-8 czerwca 2017 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia zostanie nadany sygnał alarmowy (sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe) dotyczący zagrożenia z powietrza.

ŚWIĘTO TENISA ORGANIZOWANE PRZEZ DOBCZYCKI KLUB TENISOWY TOP SPIN

W sobotę na myślenickie korty zawitały tenisowe drużyny z kilku miast. Swoją reprezentację wystawiły Myślenice, Dobczyce, Siepraw, Szczyrzyc oraz Sarisske Michalany ze Słowacji. Rozgrywkom kibicowali Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Halina Adamska - Jędrzejczyk oraz Radni Rady Miejskiej w Dobczycach Czesław Leszczyński i Włodzimierz Juszczak.

Obowiązek posiadania umowy na wywóz nieczystości ciekłych oraz potwierdzeń wywozu nieczystości ciekłych

wywóz nieczystościBurmistrz Miasta i Gminy Dobczyce informuje mieszkańców Gminy, że właściciele nieruchomości, których budynki mieszkalne nie zostały podłączone do kanalizacji sanitarnej zobowiązani są do gromadzenia nieczystości ciekłych w zbiornikach bezodpływowych i pozbywania się zebranych na terenie nieruchomości odpadów komunalnych oraz nieczystości ciekłych w sposób zgodny z przepisami.

Strony