Dla przedsiębiorców

Aktualności

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, tradycji, turystyki i sportu

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej oraz kultury i tradycji, turystyki oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Oferty należy składać do 28 lutego 2017 roku. Do rozdania jest ponad 150 tysięcy złotych.

Niecodzienny pokaz speed - balla z udziałem zawodników z Egiptu

plakat - mistrzowie speed ballaW poniedziałek, 21 sierpnia 2017 w Dobczycach będziemy gościć najlepszych na świecie zawodników speed-balla z reprezentacji egipskiej. O 11:45 w Rynku przy strażnicy będzie można obejrzeć pokaz gry w wykonaniu zawodników Heliopolis Sporting, a od 12:30 do 13:30 na hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach trening z sekcją Speed-ball Dobczyce. Zapraszamy mieszkańców nie tylko na przyglądnięcie się tej dyscyplinie, ale również spróbowania własnych sił w speed-ballu.

500 plus i inne świadczenia rodzinne wymagają złożenia wniosku na kolejny okres zasiłkowy

baner 500 plusJeśli starasz się o świadczenie Rodzina 500+ lub inne zasiłki rodzinne, złóż wniosek o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych na kolejny okres zasiłkowy. Dotyczy to również wszystkich tych, którzy do tej pory otrzymywali lub otrzymują świadczenia. Wypłata świadczeń nie jest przedłużana automatycznie. Wymaga złożenia kolejnej  deklaracji. Wnioski przyjmowane będą od 1 sierpnia 2017 r.

Propozycja dla kół gospodyń wiejskich, artystów i twórców ludowych - udział w Dniu Folkloru w Pcimiu

potrawy polskieLGD Turystyczna Podkowa zaprasza do uczestnictwa w imprezie pn. "Dzień Folkloru Obszaru LGD TURYSTYCZNA PODKOWA" wszystkich twórców i artystów lokalnych, Koła Gospodyń Wiejskich, właścicieli agroturystyk czy też lokalnych restauratorów oraz zespoły folklorystyczne i orkiestry. Organizator zapewnia tzw. "wsad do kotła" w kwocie 400 zł dla gotujących oraz stoiska wystawiennicze.

Strony