Dla przedsiębiorców

Aktualności

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, tradycji, turystyki i sportu

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej oraz kultury i tradycji, turystyki oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Oferty należy składać do 28 lutego 2017 roku. Do rozdania jest ponad 150 tysięcy złotych.

Jubileusz 40-lecia firmy Alpha

baner - 40 lat firmy AlphaBurmistrz Paweł Machnicki wraz z Zastępcą Haliną Adamską – Jędrzejczyk uczestniczyli 19 października 2017 r. w uroczystej gali z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia firmy Alpha Technology Sp. z o.o. W imieniu mieszkańców Gminy i Miasta Dobczyce Burmistrz przekazał właścicielowi spółki Sobiesławowi Zasadzie list gratulacyjny i pamiątkowy kolaż zdjęć 12-letniej już historii zakładu Alpha w Dobczycach.

Poszukiwany sprawca pobicia

WIZERUNEK SPRAWCY POBICIAWydział Kryminalny myślenickiej policji prowadzi dochodzenie w sprawie dotkliwego pobicia mężczyzny na terenie szpitala w Myślenicach, do którego doszło 10 czerwca 2017 r. przed godz. 2:00. O sprawstwo przestępstwa podejrzewany jest mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring.

Uniwersytet Trzeciego Wieku otworzył nowy rok akademicki

inauguracja roku akademickiego 2017/2018Radosny hymn Gaudeamus igitur zabrzmiał już po raz piąty podczas uroczystego otwarcia roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dobczycach. Słuchaczy i gości powitała Prezes UTW Stanisława Błaut. Uczestniczący w spotkaniu Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Paweł Machnicki życzył stowarzyszeniu i słuchaczom realizacji wszystkich zamierzonych planów, podkreślając wartość uczenia się przez całe życie, a także rolę stowarzyszenia w umacnianiu i wspieraniu reformowanego obecnie systemu szkolnictwa.

Zagłosuj na projekt, z którego skorzystają również mieszkańcy Gminy Dobczyce

banerZachęcamy do głosowania na projekt pt.: "PROFILAKTYKA RAKA PŁUC W POWIECIE MYŚLENICKIM", który obejmie mieszkańców powiatu myślenickiego. W ramach zadania, za pomocą tomografii komputerowej, zostanie przebadanych 330 osób w wieku 45-60 lat, a badanie będzie połączone z poradą profilaktyki raka płuc.

Strony