Zapraszamy do Klubu Kulturalnego Kibica

KLUB KULTURALNEGO KIBICA
przy
Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach
 zaprasza 

 

Może kibicom w naszym kraju daleko do ideału, ale nie są to ludzie źli. Być może łatwiej jest pokazać to, co negatywne. Media niestety rzadko promują pozytywne postawy. Chcemy być grupą ludzi, których skupia radość z przeżywania sportu dzielona z innymi osobami!

Przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach powstaje Klub Kulturalnego Kibica. Zapraszamy wszystkich chętnych zwłaszcza uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych do 18 roku życia.

RADOŚĆ ZE SPORTU
- będziemy krzewić ducha wspaniałego kulturalnego dopingu, pokazywać piękną postawę kibiców,
- zapraszamy do Klubu dzieci i młodzież do 18 roku życia w ramach, którego organizowane będą spotkania i wyjścia na imprezy sportowe, wspólne oglądanie wydarzeń sportowych,
- zapraszamy dorosłych: rodziców, wychowawców do pomocy przy okazji wyjść i opieki nad młodzieżą (w ramach współpracy – pomocy w opiece atrakcyjne ceny biletów na imprezy sportowe),
 

PIERWSZE WYJŚCIE  NA  MECZ!

16 luty godz. 21 - Mecz Ligi Europejskiej Wisła Kraków – Standard Liege
Bilety dla dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym: 1 zł! Bilet dla młodzieży w wieku licealnym: 10 zł
Zapraszamy do współpracy dorosłych, którzy pomogą Klubowi!

 

ZAPISY NA MECZ:

W BIBLIOTECE do 9 lutego do godz. 11 lub do momentu wykorzystania limitu miejsc: Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach, ul. Kilińskiego 4, informacje: tel. 12 271-10-74 lub 665-248-856; przy zapisie trzeba podać PESEL i uiścić opłatę za bilet oraz ewentualnie za przejazd na mecz i z powrotem – planujemy zorganizowanie busa/autokaru (koszt od osoby ok. 15 zł), na wyjazd wymagać będziemy oświadczenie opiekuna, które zabrać będzie można przy zapisie i oddać przed wyjazdem. Planujemy również zorganizować opiekę – na 10 osób przypadać będzie jedna osoba dorosła.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Paweł Piwowarczyk
p.o. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej