Zaparszamy na koncert "Piosenki na pogodę ducha"

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na koncert promujący nową płytę Big Bandu "Dobczyce" pt. "Piosenki na pogodę Ducha". Muzycy zagrają znane i lubiane przeboje. Będzie energetycznie, będzie nastrojowo, będzie rytmicznie, a przede wszystkim - będzie po polsku! Wśród utworów, jakie pojawią się podczas niedzielnego koncertu znajdą się między innymi takie tytuły, jak: "Parostatek", "Bombonierka", "Jesteś lekiem na całe zło", "Być kobietą", "O mnie się nie martw", "Bądź moim natchnieniem", "Moje serce to jest muzyk" czy "Pogoda ducha" – wszystkie w nowych aranżacjach. Muzycy zaprezentują się w nowych strojach estradowych.

Promocja i organizacja lokalnej twórczości kulturalnej poprzez wyposażenie Big Bandu Dobczyce w stroje estradowe, nagranie i wydanie płyty CD, zrealizowanie muzycznego teledysku filmowego oraz wykonanie koncertu promującego płytę w Dobczycach – były głównymi celami "małego projektu" - "Wyposażenie i promocja zespołu muzycznego Big Band Dobczyce". Projekt współfinansowany ze środków EFRROW, objętych PROW na lata 2007-2013, działanie 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla "małych projektów".

Koncert odbędzie się 11 maja 2014 roku o godz. 19:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Wstęp bezpłatny. W trakcie koncertu wśród jego uczestników rozlosujemy 50 płyt BBD.