Ważny komunikat dotyczący parkowania podczas kina plenerowego

Ważny komunikat dotyczący parkowania podczas kina plenerowego
W związku z dużym zainteresowaniem plenerowym kinem i powtarzającym się w latach ubiegłych problemem parkowania w miejscach niedozwolonych, apelujemy o pozostawianie samochodów na parkingach w centrum miasta i miejscach dozwolonych.
 
Przypominamy, że na ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Kasztelana Dobka obowiązuje zakaz ruchu, z wyłączeniem mieszkańców tychże ulic. Niezastosowanie się do przepisów może skutkować nałożeniem mandatu, a chcielibyśmy aby kino pozostawiło po sobie jedynie dobre wspomnienia.
 
Cieszymy się, że ta inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem, a także doceniamy, że po wszystkich pokazach plenerowych pod murami zostaje porządek, prosimy jednak o zwrócenie uwagi na kwestie parkowania pojazdów. Zachęcamy do przyjechania wcześniej i spaceru na Stare Miasto - od strony Rynku lub od strony parkingu przy ul. Podgórskiej. Prosimy o przekazanie tej informacji dalej, nie chcielibyśmy rezygnować z tak wyjątkowej scenerii, jaką są mury miejskie, ale również nie chcielibyśmy utrudniać życia mieszkańcom ulic przyległych.