"TALENTY MAŁOPOLSKI 2012" eliminacje powiatu myślenickiego już 17 marca!!!! Zapraszamy do udziału!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie zapraszają dzieci i młodzież z powiatu myślenickiego do udziału w jubileuszowym: XXV Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2012".

Zadaniem festiwalu jest wyłonienie młodych, zdolnych ludzi, o potencjale twórczym i wyjątkowej wrażliwości. Festiwal organizowany jest w formie konkursu. Ma na celu promowanie utalentowanych, młodych ludzi, reprezentujących różne formy i stylistyki artystyczne oraz odmienne konwencje interpretacyjne.
Eliminacje Powiatu Myślenickiego odbędą się 17 marca 2011 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, ul. Szkolna 43, tel./fax. 12 2711 347 (Zgłoszenia do 12 marca!!!!).

Pełny regulamin oraz karty zgłoszeń można pobrać poniżej lub na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach (www.mgokis.dobczyce.pl). Harmonogram występów poszczególnych uczestników zostanie podany na stronie internetowej MGOKiS po 14 marca.

Finał Wojewódzki Festiwalu odbędzie się w Czchowie (powiat brzeski) w terminach:
• 12.05.2012r. - Formy Muzyczne
• 13.05.2012r. – Formy Taneczne
Koncerty Laureatów odbędą się w czerwcu 2012 roku w Krakowie (planowane są w „Piwnicy pod Baranami” i na Rynku w Krakowie).

Serdecznie zapraszamy!!!