Szkolenia "Marketing w sieci"

Marketing w sieci - szkolenia dofinansowane dla przedsiębiorców i pracowników firm w Małopolsce - marketing internetowy - Wyższa Szkoła Europejska

Do 15 lutego trwa rekrutacja na IV edycję szkoleń Marketing w sieci.  

Zapraszamy do udziału w IV edycji dofinansowanych w 80% szkoleniach z Marketingu w sieci w ramach projektu MMMP@2, realizowanego przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera.
Oferujemy 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie dla pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski.

Program obejmuje blok ogólny, a w nim:

  • podstawy marketingu w Internecie
  • zasady projektowania stron www i zarządzanie nimi
  • prawne aspekty Internetu
  • pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach

Oraz 4 specjalizacje do wyboru:  startupy, e-commerce, grafika, e-HR.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia opracowuje strategię promocji swojej firmy w Internecie, może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami, a wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie do udziału w barcampie.

Zajęcia będą odbywać się w piątki, obejmują 10 zjazdów. Koszt uczestnictwa to 528,80 zł.

Wśród kadry znani i sprawdzeni specjaliści z branży interaktywnej m.in. Mateusz Tułecki, Dawid Szczepaniak, Jakub Krzych, Wojciech Szymański, Paweł Suder, Bartłomiej Rozkrut, Wojciech Tomaszewski i Mariusz Wesołowski. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright oraz studio badawczo-projektowe EDISONDA.

Do tej pory przeszkoliliśmy 329 osób z 301 firm w Małopolsce. Dołącz i TY!

Więcej informacji na stronie: www.marketingwsieci-szkolenia.pl

oraz na Umieść na Facebook: www.facebook.com/marketingwsieci
 

Zespół organizacyjny


Kraków, ul. św. Filipa 25, pokój F3, tel. (012) 683-24-94

e-mail: rekrutacja.mmmp@wse.krakow.pl