Sukcesy uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach

Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobczycach otrzymali wyróżnienie w VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2014" w Krakowie, który odbył się 12 kwietnia br. Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Baran z klasy trąbki pana Pawła Durowskiego, Julia Kwiatkowska z klasy fletu pani Małgorzaty Brzózki-Miki oraz pani Małgorzata Brzózka-Mika, i pan Paweł Durowski za przygotowanie dzieci do konkursu a pani Kazuko Tsuji za akompaniament podczas występu.

W dniach  8 i 11 kwietnia odbył się XXI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych "Drewno dla najmłodszych". III miejsce zajęła nasza uczennica Kamila Burnos z klasy oboju pana Konrada Miki.5 kwietnia dbył się Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach- Laureatami konkursu zostali:
III miejsce- Kamila Burnos z klasy oboju pana Konrada Miki
Wyróżnienie- Aleksander Baran z klasy trąbki pana Pawła Durowskiego

W dniu 03.04.2014 roku odbył się II Ogólnopolski Konkurs Fletowy w Gdowie- uczennica naszej szkoły Julia Kwiatkowska z klasy fletu pani Małgorzaty Brzózki- Miki zdobyła wyróżnienie.Serdecznie gratulujemy.

W dniu 02.04.2014 roku odbyły VIII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego: Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu:

I miejsce- Filip Baran z klasy fletu
II miejsce- Aleksander Baran z klasy trąbki
III miejsce- Julia Kwiatkowska z klasy fletu
Dyplom dla Wyróżniającego Akompaniatora otrzymała pani mgr Kazuko Tsuji.

W dniu 28.03.2014 roku odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów w Jaśle- uczeń naszej szkoły Aleksander Baran z klasy trąbki zajął III miejsce.

Wyróżnienie zdobyli pan mgr Paweł Durowski oraz pan mgr Grzegorz Mania.

Serdecznie gratulujemy!