Spełniamy piłkarskie marzenia!

Nie lada zaszczyt spotka dzieci (chłopców i dziewczynki), które wyprowadzą piłkarzy na mecz Wisły Kraków z Zawiszą Bydgoszcz w piątek 21 marca. Na zaproszenie Wisły Kraków uczynią to po raz pierwszy dzieci z gminy Dobczyce (dopuszczamy także możliwość dzieci z całego powiatu)! Klub Kulturalnego Kibica działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach otrzymał oficjalne zaproszenie!

Z tej okazji chcemy wybrać 24. dzieci – chłopców i dziewczynki o wzroście max 140 cm, których spotka ten zaszczyt! Co trzeba zrobić? Do poniedziałku 17 marca złożyć w bibliotece (ul. Szkolna 43) dowolną pracę – rysunkową, tekst – wiersz, opowiadanie itp. Który opowie o kulturalnym dopingu. W przypadku większej liczby zgłoszeń Klub Kulturalnego Kibica powoła specjalną komisję, która pod kierunkiem koordynatorki Katarzyny Matogi, zdecyduje o wyborze najlepszych prac, czyli zarazem osób które wyprowadzą piłkarzy!

Przypominamy, że równolegle trwają zapisy na mecz (do III gimnazjum włącznie) – zapisać się należy do 15 marca w bibliotece.

Zapraszamy! Pokażmy jasną stronę kibicowania!

Koordynatorzy Klubu Kulturalnego Kibica – Katarzyna Matoga i Paweł Piwowarczyk