Rozpoczęły się zajęcia z nauki pływania w ramach projektu „Już pływam”

zajęcia z nauki pływania na myślenickim basenie
Uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych gminy Dobczyce rozpoczynają w tym tygodniu naukę pływania, która realizowana jest w ramach małopolskiego projektu „Już pływam”, koordynowanego przez Centrum Usług Wspólnych Gminy Dobczyce.
 
Łącznie w zajęciach weźmie udział 180 dzieci w podziale na 12 grup. Każda z grup odbędzie 10 wyjazdów szkoleniowych po 1,5 godziny zajęć z wykwalifikowanymi instruktorami. Naukę pływania dzieci odbywać będą w Myślenicach, na Krytej Pływalni „Aquarius”.
 
Zajęcia dofinansowane są z budżetu gminy Dobczyce oraz województwa małopolskiego. Wkład finansowy rodziców za cały cykl wyjazdowy dla jednego ucznia to 180 zł. W ramach projektu dzieci mają zapewnione: opiekę podczas wyjazdu, transport, zajęcia w 15 – osobowej grupie pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, bilet wstępu na basen.
 
Koszt projektu to 105 600 zł, w tym 52 700 zł to dofinansowanie z województwa małopolskiego, 20 500 zł to dofinansowanie z gminy Dobczyce. Pozostała część to wkład własny rodziców.
 
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
 
logo Małopolska

Galeria: 

zajęcia z nauki pływania na myślenickim basenie