Rajdowa WOŚP w Dobczycach

11. Rajdowa WOŚP w Dobczycach już za nami. Czas więc na krótkie podsumowanie. Po raz pierwszy impreza miała charakter dwudniowy. W sobotę, przy pięknej pogodzie, ale nieco słabej (liczebnie)  obsadzie odbył się Rally Sprint. Mimo tego, że rywalizacja była na dalszym planie to nie możemy nie wspomnieć tutaj o zwycięzcy klasyfikacji generalnej, załodze Adam Tochowicz / Andrzej Włodarski.
Niedziela natomiast przywitała nas pochmurną i bardzo wietrzną aurą, lecz w odróżnieniu od soboty obsada była niesamowita. Prym wiodły Lancery Marcina Słobodziana i Damiana Łaty. W ślad za nimi podążał Piotr Bado (również Lancer EVO), który specjalnie na naszą orkiestrę przyjechał... aż z Rzymu. Cała trójka pod czujnym okiem szefa Witek Motorsport nie szczędziła opon i silników. Kolejnymi "czterołapami" zachwycali Ryszard Kiewrel oraz Marek Temple. Również kierowcy mniejszych, lecz nie mniej widowiskowo jeżdżących samochodów, mieli sporo pracy. Mirek Włodarczyk, Kamil Wróbel, Michał Duda, Marek Sąsiadek, Mateusz Karzyński, Paweł Kopacz i Piotr Nowak cieszyli oko pięknymi "slajdami", widowiskowymi hamowaniami i podnoszącą adrenalinę jazdą.
Cały ten zimny dzień grał dla nas Mateusz Satkowski z Sound Light Project , a o 15:00 wystąpił zespół HellHaven. Po ich koncercie zachmurzone niebo oświetliły sztuczne ognie przygotowane przez firmę Elkal.
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za to, że po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć. Do zobaczenia za rok. Sie ma.

Galerie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.524229974342450.1073741863.326...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.524732034292244.1073741866.326...

https://www.facebook.com/rajdowawosp

Sylwester Stoch