Przyłącz się do walki o lepsze życie Weroniki

Zmień życie Weroniki - akcja charytatywna

Zachęcamy do udziału w akcji Zmień Życie Weroniki, mieszkanki pobliskiej Czechówki, której życie w skutek nieszczęśliwego wypadku zmieniło się w jednej sekundzie. Okazją do włączenia się w pomoc dla Weroniki może być m.in. udział w wydarzeniu, które już 7 grudnia odbędzie się w sieprawskiej hali sportowej. Można wówczas skorzystać z zajęć sportowych, a także wziąć udział w licytacji wartościowych przedmiotów. Do wylicytowania będzie między innymi koszulka Rafał Majka z jego autografem przekazana burmistrzowi Tomaszowi Susiowi podczas ostatniej wizyty w Dobczycach.

Wsparcia dla Weroniki udzielić można również przez stronę fundacji, której jest podopieczną: https://fundacjazlotowianka.pl/podopieczny/gora-weronika-g-148/?fbclid=I....

Więcej o historii Weroniki:

Weronika Góra to bardzo aktywna, zdolna, ambitna, lubiąca wyzwania fajterka, ambasadorka Ewy Chodakowskiej.
Były plany, marzenia, studia i stypendia naukowe, nowa wymarzona praca, energia młodości, wycieczki górskie, chęć zwiedzania świata, treningi na siłowni, biegi przełajowe („Runmageddon”). Było pięknie. Było, bo już nie jest. W jednej sekundzie los zmienił wszystko.

12 października 2019 jechała jako pasażerka motocykla, gdy na drodze pojawił się nietrzeźwy kierowca. Ten dzień zmienił jej życie na zawsze. Przez miesiąc przebywała na oddziale intensywnej terapii w krakowskim szpitalu, gdzie większość czasu była podłączona do respiratora. Przeszła już dwie operacje kręgosłupa i operację uda. Jest sparaliżowana. Rozpoczęła swój najtrudniejszy trening życia- długi, ciężki, kosztowny, pełen cierpienia i wyzwań. Wierzymy, że łatwo się nie podda i będzie walczyć do końca o swoje lepsze jutro, a my będziemy walczyć razem z nią i Jej pomożemy!

Galeria: 

plakat promujący wydarzenie