Polsko – Niemiecki weekend w Dobczycach i Versmold

Już w najbliższy czwartek do Dobczyc przyjedzie delegacja z partnerskiego miasta Versmold w Niemczech.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy. W sobotę o godz. 15:00 na Orliku (w razie niepogody RCOS) odbędzie się mecz Polska – Niemcy, który rozegrany zostanie w formie mini turnieju. Swoje reprezentacje przygotowali członkowie Dobczyckiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast, Stowarzyszenia Miasta Partnerskich Dobczyce Versmold oraz pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce.

Po sportowych zmaganiach zapraszamy na zamek w Dobczycach, gdzie o godz. 19:00 wystąpi zespół Lips, w skład którego wchodzą Sebastian Malara i Paweł Bergel z Dobczyc wraz z Kaliną Halamą. Oczywiście nie zabraknie sportowych emocji, gdyż w sali im. Wł. Kowalskiego odbędzie się transmisja meczu Niemcy – Portugalia.

Organizatorem pobytu delegacji w Dobczycach jest Dobczyckie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast przy współpracy Biura Promocji UGiM Dobczyce.

 

Projekt „Nowe obszary integracji mieszkańców Versmold i Dobczyce podczas EURO 2012” wspierany jest przez Fundację Współpracy Polsko Niemieckiej. 

 

 

W ten sam czwartek do Versmold wyjedzie grupa z Dobczyc. Tym razem to młodzi sportowcy, którzy będą reprezentować nasze miasto na międzynarodowym turnieju piłkarskim U- 11 Champions Cup 2012 Stadtsparkasse Versmold. Drużyna to połączone siły UKS Dobczyce oraz UKS Płomień Brzączowice.

Poniżej plakat sobotniej imprezy

Galeria: