Podziękowanie od Pani Dominiki Haberkiewicz

podziękwanie

Pragniemy przekazać podziękowania od Pani Dominiki Haberkiewicz za okazane zrozumienie i pomoc, którą w tym trudnym czasie otrzymała ze strony całej społeczności Gminy Dobczyce:

Podziękowanie

Z całego serca chciałam podziękować wszystkim, którzy podali mi pomocną dłoń, tym, którzy podtrzymują mnie na duchu, wspierają, pocieszają, dają wiarę na lepsze jutro. W obliczu tragedii, która mnie spotkała dziękuję za cierpliwość w wysłuchaniu moich opowieści o chorobie i leczeniu Męża, o tym z czym się po jego śmierci zmagam (takie wygadanie się bardzo mi pomogło).

Nie jest łatwo zachować pogodną twarz. Czasem przychodzą chwile smutku, zwątpienia czy aby naprawdę mam szansę na lepsze jutro.

Zawsze moim mottem było: "dbaj o to, aby Twoje życie miało zawsze sens", teraz to Państwo zadbaliście o to żeby takie było. Budujące jest, że mogę na Państwa liczyć. Mam tu na myśli każde wsparcie, nie tylko finansowe. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia i chęci niesienia pomocy potrzebującym oraz solidarności ludzkiej. Świadomość ta przynosi mi promyk nadziei na przyszłość.

Niech wdzięczność i życzliwość ludzka, towarzyszy Państwu każdego dnia w wypełnianiu obowiązków, dając siłę i motywację do podejmowania kolejnych działań. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

Dominika Haberkiewicz

Galeria: 

podziękowanie