Oddaj swój głos na TAK dla Dobczyc w Plebiscycie Korony Małopolski

Do 23 maja do godz. 15.59.59 potrwa internetowe głosowanie w ramach plebiscytu Korony Małopolski. W konkursie poniżej można oddać głos na swojego faworyta w kategorii 'miasta i gminy miejsko – wiejskie od 15 000 do 30 000 mieszkańców'. Do głosowania na stronie internetowej upoważnieni są uczestnicy głosowania posiadający indywidualne konto na stronie www gazetakrakowska.pl. Posiadający konta powinni się zalogować, a uczestnicy nie posiadający takiego konta winni je założyć. Głosujący wybiera kandydaturę i oddaje swój głos przez kliknięcie na przycisk TAK lub NIE. Jedno kliknięcie oznacza uzyskanie 1 punktu na Tak lub na NIE. Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 5 na jednym koncie uczestnika głosowania.

Głosowanie odbywa się także poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując KORONA. po kropce wpisując numer wybranego kandydata po kropce wpisując odpowiedź TAK lub NIE. W odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 10 punktów. Uczestnik plebiscytu może dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań i tym samym oddać dowolną liczbę głosów.

Bardzo prosimy o oddawanie głosu na TAK dla Dobczyc  w konkursie Trzy Korony Małopolski. http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/273,plebiscyt-korony-malopolski-od-15-000-do-30-000-mieszkancow,id,t.html