Na "Charytatywne czytanie pod chmurką" zapraszamy do RCOS-u, nie odbędą się animacje dla dzieci w paku miejskim

Parkomania w Dobczycach

Niedziela 23 sierpnia ponownie obfitować miała w liczne atrakcje w parku miejskim w ramach cyklu PARKOmania, niestety niesprzyjająca pogoda zmusiła nas do odwołania części atrakcji. Przez wzgląd na pogodę, a także bezpieczeństwo najmłodszych (mokre i śliskie podłoże) odwołane zostają animacje dla dzieci, które miały rozpocząć się o godz. 15:00. Zależy nam, aby jak najwięcej dzieci skorzystało z takiej zabawy, dlatego też animacje zorganizowane zostaną w innym terminie przy sprzyjającej pogodzie.

JEDNAK NIE ZABRAKNIE - ZAPRASZAMY NA CHARYTATYWNE CZYTANIE I KONCERT KAROLINY SZCZUROWSKIEJ 

Bez względu na pogodę odbędzie się dziś "Charytatywne czytanie pod chmurką" zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dobczycach, które przeniesione zostało do auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Czytanie rozpocznie się o 18:00 i będzie to premiera opowiadań autorstwa Jadwigi-Daniek Salawy. Całkowity dochód z zakupu książeczek wesprze leczenie Karinki Flazik.

Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji: wizyty Misia Tulisia czy koncertu finalistki The Voice Kids Karoliny Szczurowskiej. Podczas wydarzenia prowadzona będzie także loteria fantowa (los 20 zł), w której główną wygraną jest 2-dniowy pobyt dla max. 6 osób w apartamencie w Szczyrku.