Koncert "Polskie Skrzydła"

Koncert "Polskie Skrzydła"
Sobotni wieczór 5 czerwca spędziliśmy przy dźwiękach polskiej muzyki, słowach polskich poetów, odbywając muzyczną podróż po Polsce, zarówno tę w przestrzeni, jak i w czasie. Wszystko to za sprawą wspaniałego koncertu "Polskie Skrzydła", który pierwotnie miał się odbyć podczas ubiegłorocznych obchodów Święta Niepodległości.
 
Koncert wypełniała cała gama emocji, które dodatkowo potęgował fakt, że po wielu miesiącach w końcu mogliśmy usiąść na widowni i wysłuchać muzyki na żywo A dźwięków był tu cały wachlarz, bowiem wokalistom Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Studia Piosenki Young Stars towarzyszyli profesjonalni muzycy. Był to także pierwszy koncert na nowo zaaranżowanej scenie auli widowiskowej, wyposażonej w kurtynę oraz kulisy.
 
Za wspaniały i poruszający koncert widownia nagrodziła wykonawców i muzyków gromkimi brawami. Gratulacje i podziękowania popłynęły też w stronę osób szczególnie zaangażowanych w to wydarzenie – Pani Beaty Czajki-Rolińskiej, kierownik Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce, która przygotowała koncert oraz Pana Marcina Zborka – dyrygenta, który prowadził warsztaty chóralne dla wokalistów.

Galeria: 

Koncert "Polskie Skrzydła"
Koncert "Polskie Skrzydła"
Koncert "Polskie Skrzydła"