Kampania 1%

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych. Do końca kwietnia 2012 r. – wypełniając PIT – mają Państwo możliwość przekazania 1% swojego podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. To wyjątkowa szansa wsparcia organizacji w swoim najbliższym otoczeniu i naszym regionie oraz cennych przedsięwzięć i inicjatyw z różnych dziedzin życia. To również forma pomocy dla osób będących w potrzebie.

Dzięki temu, że sami możemy zdecydować, której organizacji podarujemy część naszego podatku, mamy wpływ na to jak nasze pieniądze zostaną wykorzystane. W tym roku – tak jak w latach poprzednich – ja również przekażę 1% mojego podatku organizacji pożytku publicznego z Małopolski i zachęcam Państwa do wykonania podobnego gestu solidarności i wsparcia dla tych wszystkich Małopolan, którzy potrzebują pomocy i na nasze wsparcie liczą najbardziej.

Wraz z Marszałkiem Województwa Małopolskiego Markiem Sową, serdecznie zachęcamy Państwa do oddania 1% swojego podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.

Szczegóły dotyczące Kampanii 1% wraz z listą organizacji pożytku publicznego znajdą Państwo w serwisie www.malopolskie.pl - Kampania 1%