Już dziś zapraszamy na kino plenerowe na murach miejskich. W przypadku złej pogody termin ulegnie zmianie.

kino - grafika

Trzymający w napięciu film "Pasażer" będzie można zobaczyć już jutro (06.07.2018) i to w nietypowej scenerii Starego Miasta. Film w ramach projektu "Kino w dobrym klimacie" wyświetlony zostanie o 21:00 na murach miejskich koło baszty.

Bohater kina akcji, Liam Neeson, powraca w trzymającym w napięciu thrillerze w reżyserii mistrza gatunku – Jaume’a Collet-Serra. Historia zwykłego człowieka, uwikłanego w zabójczy spisek, od którego decyzji zależeć będzie życie wielu niewinnych osób.

Na pokaz plenerowy filmu "Pasażer" zapraszają Biuro Promocji Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach, MGOKiS Dobczyce oraz dobczycki odział PTTK. Film wyświetlony zostanie w wyjątkowej scenerii - na murach Starego Miasta, przy baszcie. Zachęcamy do przyjścia i koniecznie zabrania ze sobą koców lub leżaków do siedzenia.

Jeśli pogoda nie dopisze termin pokazu zostanie zmieniony, nie ma możliwości wyświetlenia dziś filmu na zamku dobczyckim. Informacja o wszelkich zmianach publikowana będzie na stronie www.dobczyce.pl lub na profilu facebook Gmina i Miasto Dobczyce.

Projekt "Kino w dobrym klimacie" realizowany jest przy wsparciu Kalejdoskopu Partnerstwa, który jest realizowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Lokalne Partnerstwa PAFW.

Galeria: 

Plakat promujący wydarzenie