Aktualności

Data publikacji: 2018-07-16

dowóz dzieci niepełnosprawnych - grafika przykładowaBurmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadania publicznego związanego z dowozem dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy i Miasta Dobczyce z miejsca zamieszkania dziecka do Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczego w Myślenicach i z powrotem do miejsca zamieszkania.

Data publikacji: 2018-07-16
XXIII Dni Dobczyc

Trzydniowa uczta muzyczna za nami. Tegoroczne Dni Dobczyc wypełniła energiczna muzyka, dobra zabawa i wspólny śpiew. Na scenie niesamowite koncerty dały lokalne zespoły oraz gwiazdy znane w całej Polsce. 

Data publikacji: 2018-07-16
Ostrzeżenie meteorologiczne, grafika przykładowa

IGMW prognozuje wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Przewidywana wysokość opadów 16 lipca od godz. 9:00 do 24:00 – miejscami od 25 mm do 40 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie pojawi się też grad.

Data publikacji: 2018-07-13

baner - Dni Dobczyc W lipcowy weekend 13,14 i 15, na scenie przy ul. Podgórskiej, czeka nas największa impreza plenerowa w naszym mieście - XXIII Dni Dobczyc. Na dobczyckiej scenie, przy ul. Podgórskie wystąpi wiele zespołów, w tym takie gwiazdy jak zespół Weekend, Baciary i Myslovitz. W niedzielny wieczór nie zabraknie dobczyckiego akcentu. W świat swingu i jazzu zabierze nas, nagradzany na wielu ogólnopolskich konkursach, zespół Big Band Dobczyce.

Data publikacji: 2018-07-13

baner - sondaZwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii na temat dostępności napojów alkoholowych w naszej gminie.

Data publikacji: 2018-07-13
logo MORSO

Czym są Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego? Pięć takich ośrodków działa już w największych miastach Małopolski. Ich oferta kierowana jest przede wszystkim do organizacji , grup nieformalnych oraz środowisk, w których realizuje się projekty społeczne.

Data publikacji: 2018-07-12

miniatura filmImponująco wygląda rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Dobczycach – największej prowadzonej obecnie inwestycji Gminy Dobczyce. Poza budową nowych osadników trwają m.in. prace rozbiórkowe byłej oczyszczalni. Zachęcamy do obejrzenia rozmiaru robót z lotu ptaka.

Data publikacji: 2018-07-12
grafika przykładowa

Biuro Promocji Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół w Dobczycach, MGOKiS Dobczyce oraz dobczycki odział PTTK zapraszają na kolejny plenerowy pokaz filmowy. Scenerią ponownie będą mury miejskiej na Starym Mieście, gdzie już 20 lipca o 21:00 wyświetlony zostanie film, który sami wybierzecie! Zachęcamy do głosowania.

Data publikacji: 2018-07-12
kładka łącząca Wzgórze Zamkowe z koroną zapory

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Paweł Machnicki podpisał umowę z Zarządem Województwa Małopolskiego na realizację III etapu Zagospodarowania otoczenia Zbiornika Dobczyckiego. Efektem realizacji tego projektu będzie przede wszystkim podniesienie atrakcyjności Wzgórza Staromiejskiego.

Data publikacji: 2018-07-11

gif sesja LIII sesja Rady Miejskiej w Dobczycach odbędzie się 18 lipca 2018 roku o godz. 15:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach.

Strony