Gratulacje dla Agnieszki Szwarnóg - "Rodzinna Olimpiada"

 

22 miejsce na 61 uczestniczek to rezultat jaki udało się uzyskać naszej chodziarce z Dobczyc Agnieszce Szwarnóg podczas XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 w konkurencji Chód kobiet na 20 km.

W sobotę, 11.08.2012r. w holu i foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbyła się "Rodzinna Olimpiada" zorganizowana z okazji startu mieszkanki Dobczyc -Agnieszki Szwarnóg w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, w dyscyplinie: chód sportowy kobiet na 20 km.

Organizatorzy: Urząd Gminy i Miasta Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach przygotowali dla uczestników zabawy, liczne konkurencje sportowe z nagrodami, między innymi: konkurencje indywidualne - tor przeszkód, rzut ringo na palik, strzały piłką do bramki, slalom, skok w dal z miejsca, konkurencje zespołowe - wyścig na „trzech nogach”, bieg z balonem oraz toczenie piłki po podłożu.

Dodatkowo uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w  Olimpijskich warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Ispina oraz czynnie kibicować  z Zespołem Intox. Na najmniejszych uczestników olimpiady czekało malowanie twarzy oraz kącik malucha.

Każdy uczestnik gier i zabaw po złożeniu do kosza certyfikatu udziału w  konkurencjach otrzymywał nagrodę.

Wszyscy obecni na imprezie mogli liczyć na gorący poczęstunek, napój i coś słodkiego.

Organizatorzy Rodzinnej Olimpiady serdecznie dziękują sponsorom, którzy przekazali na na rzecz Rodzinnej Olimpiady środki finansowe i rzeczowe. Dziękujemy: FHU „Jan” Dobczyce, Bankowi Spółdzielczemu w Dobczycach, Piekarni i Cukierni „Złoty Kłos”, Piekarni „Dom Chleba”, Firmie „In-Tel”, Firmie „E-Mar”, FHU „Super Bliźniak”, Sklepowi Sportowemu „Romar”, Firmie „Axel-Malina”, Firmie „LMFoto.pl”.

Serdeczne podziękowania składamy również Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych „Ispina” za przeprowadzenie warsztatów plastycznych, członkom  Klubu Sportowego „Feniks”, Zespołowi „Intox”, członkom Klubu KS Raba za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji sportowych oraz Bartoszowi Rozwadowskiemu i Magdalenie Dyrdał za koordynowanie imprezy.

Galeria: