Finał WOŚP w Dobczycach - zapraszamy na Rajdową WOŚP z Michałem Wiśniewskim

Już 13 stycznia 2013 roku odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stało się już tradycją, że w tym szczególnym dniu w działania na rzecz fundacji włącza się również Automobilklub Galicyjski. Tak będzie i tym razem. Wspólnie z Gminą Dobczyce, Klubem Samochodów Terenowych Żubry Kraków oraz Husqvarna Bętkowski Service ma on zaszczyt zaprosić na Rajdową WOŚP w Dobczycach. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza zorganizowana będzie na terenach pod koroną dobczyckiej zapory.

W programie imprezy nie zabraknie zawodów sportowych w rajdach płaskich i terenowych, przejażdżek z zawodnikami, licytacji, , szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, pokazu SHR Wrzesień 39 oraz wiele, wiele innych. Wśród zaproszonych gości znajdują się zawodnicy z RSMP, RMPST, WSMP, GSMP oraz Rajdowego Pucharu Polski.

Wśród osób, które potwierdziły swą obecność na Rajdowej WOŚP w Dobczycach znaleźli się:

- Mateusz Lisowski (Mitsubishi Lancer EVO X)
- Andrzej Świgost (Mercedes-Benz)
- Józef Cabała (Scania)
- Wiesław Ingram (Civic Type-R)
- Sławomir Kurdyś (Civic Type-R)
- Mateusz Karzyński (Peugeot 106)
- Rafał Ślęczka (Honda Civic)
- Kamil Mastela (Saxo VTS)
- Ryszard Kiewrel (Clio Sport)
- Klaudia Temple (Honda Civic)
- Maciej Kracik (VW Golf GTI)
- Marian Zdebski (BOLID 4x4)
- Piotr Pacek (Astra GSI)
- Tomasz Fliśnik (Astra GSI)

 

Gościem specjalnym będzie Michał Wiśniewski.

Dla osób chcących zmierzyć się na rajdowej trasie przygotowaliśmy odcinek płaski i odcinki terenowe. Wyznaczone trasy będą miały charakter mini-oesów, na których nie zabraknie różnorodnej nawierzchni.

Jako, że formuła "Time Attack" sprawdza się od kilku lat doskonale, zastosujemy ją również 13 stycznia. Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 10:00. Planowany ostatni przejazd godzina 16:00. Zapoznanie z trasą możliwe jedynie pieszo.

Do biura należy zgłosić się do godziny 8:30, aby oddać wypełnione i podpisane zgłoszenie wraz z odpowiednim wpisowym. W przypadku, gdy zawodnik nie pojawi się w wyznaczonym czasie, zgłoszenie może nie zostać przyjęte. Godzina oddania zgłoszenia będzie rygorystycznie przestrzegana!

Zapisy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną pod adresem zgloszenia_[at]_rajdowawosp.pl.

>>TUTAJ<< do pobrania formularz zgłoszenia oraz regulamin. Wypełniony formularz należy przesłać na podany adres e-mail zaznaczając w temacie wiadomości, czy zgłoszenie dotyczy zawodów terenowych, czy płaskich. Uczestnik formularz musi również wydrukować, podpisać i zabrać ze sobą na zawody. Posiadanie zgłoszenia jest warunkiem przystąpienia do zawodów.

Wpisowe, w ramach którego gwarantujemy jeden przejazd, wynosi 80zł. Każdy następny będzie dobrowolny, płatny do puszki WOŚP 30zł. Kolejne przejazdy będą możliwe po zakończeniu przez zgłoszonych uczestników pierwszej tury. Ilość przejazdów ograniczać będzie tylko czas trwania imprezy. Każdy następny to szansa na poprawę wyniku.

Wpisowe (za całą imprezę) dla amatorów Off-Road wynosi:
- 150zł samochody
- 100zł quady i motocykle.

Zawodnicy zobowiązani są do startu we własnych kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa!

Listę zgłoszeń zamykamy w piątek 11 stycznia 2013.

Podczas XX Finału WOŚP, dzięki zawodnikom, kibicom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji jego rajdowej odmiany w Dobczycach udało się zebrać 25 553,93zł. Było to ponad 10 tys. zł więcej niż w roku poprzednim. Mając na uwadze, że jest to jubileuszowa, 10. Rajdowa WOŚP organizowana przez członków Automobilklubu Galicyjskiego (8. w Dobczycach) gorąco zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w imprezie. Wspólnie spróbujmy ustanowić nowy rekord Rajdowej WOŚP w Dobczycach.

Imprezę poprowadzi Mariusz Süss z TVP Kraków.

Nakarmi Was Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników.

Zapraszamy również na nasze aukcje w serwisie WOŚP Allegro( >>TUTAJ<< znajdziecie wszystkie) oraz na www.agalicyjski.pl.

Wszystkie informacje dotyczące Rajdowej WOŚP w Dobczycach znajdują się na www.facebook.com/rajdowawosp.

Bezpieczeństwo zapewniają: ratownicymedyczni.eu, Offroad Rescue Team, Biuro Ochrony BORK oraz druhowie OSP Kornatka i OSP Dobczyce.

Gramy dzięki: Bętkowski Service, Racing Shop, Tektum, Anemia Team, Auto Alfa, Inf-Tech, Ślęczka Motorsport, Raf-Bud, Tahpol-Trans, Kolor Plus Studio.

Patronat medialny: TVP Kraków, RMF MAXXX, miasto-info.pl, TERENOWO.PL .

Cały dochód oczywiście przeznaczmy na Fundację.

BIJEMY KOLEJNY REKORD!!!

Serdecznie zapraszamy!

   

Galeria: