Ferie zimowe w gminie Dobczyce

oferta ferii zimowych w gminie

Liczymy, że rozpoczynające się w poniedziałek ferie zaskoczą nas śnieżną aurą. Jeśli jednak nie będzie można pozwolić sobie na zimowe szaleństwo moc atrakcji zapewnia Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach.

 

MGOKiS Dobczyce:

Podróżnicze ferie:

MGOKiS Dobczyce zaprasza wszystkie dzieci do udziału w feryjnych warsztatach podróżniczych. Uczestniczy wyruszą razem do krainy Indian, do dzikiej Afryki, do Chin, odwiedzą czerwoną wyspę Madagaskar. Zajęcia poprowadzą podróżnicy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

ferieferie ferieZimowe animacje:

MGOKiS zaprasza na zimowe animacje. Warsztaty poprowadzą animatorzy Stacji Event. W tym roku uczestnicy zajęć wybiorą się w niezwykłą podróż do świata piratów, a także dadzą się ponieść czekoladowej zabawie.

ferieferieSportowe ferie:

MGOKiS zaprasza do skorzystania z feryjnej oferty sportowej. Dla dzieci i młodzieży zorganizowane zostaną 2 turnieje sportowe z nagrodami: turniej badmintona i turniej tenisa stołowego. Dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży pod opieką osoby dorosłej – wejście na halę w cenie 1zł/h.

ferieferieferie

Artystyczne ferie:

MGOKiS Dobczyce zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Artystycznych Feriach. W każdy poniedziałek, środę i piątek zorganizowane zostaną ciekawe zajęcia plastyczne, a we wtorki – zajęcia z gliny. Wszystkie informacje zamieszczone są na plakacie.

ferieferie

Bajkowa zima:

MGOKiS Dobczyce zaprasza na emisję bajek dla dzieci. W tegorocznej ofercie znalazły się 2 animowane filmy: Koko Smoko i Bystry Bill. Bilety do nabycia 30 minut przed seansem.

ferieferie

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach:

ferie