Edukacyjne rejsy statkiem w najbliższą sobotę 13 lipca

Edukacyjne rejsy statkiem

Wodociągi Miasta Krakowa oraz Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie – Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie we współpracy z Gminą Dobczyce zapraszają na rejsy edukacyjne po Zbiorniku Dobczyckim, które odbędą się w sobotę 13 lipca 2019 r. z okazji przypadających Dni Dobczyc.

Sobotnie rejsy w ramach tegorocznego święta miasta są nieodpłatne. Statek wypłynie kolejno o: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 oraz 15:00. W celu zapisania się na jeden z wymienionych rejsów prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr (12) 37-21-753 w godzinach pracy Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, tj. 7:30 - 15:15.

Statek wypływa z przystani ZUW Raba zlokalizowanej pod adresem Brzączowice 380 (współrzędne: 49.87754 N, 20.05821 E). Dojazd uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Samochody zaparkować można wzdłuż drogi prowadzącej do przystani, w taki sposób, aby nie blokować drogi. Organizator prosi o punktualne przybycie na 15 min. przed rozpoczęciem rejsu, zbiórka uczestników będzie miała miejsce przed bramą przystani.

W przypadku dużego zainteresowania i wyczerpania limitu miejsc na sobotnie rejsy, istnieje możliwość uruchomienia rejsów w niedzielę, o czym będziemy niezwłocznie informować.
W razie niesprzyjającej pogody organizator zastrzega sobie możliwość odwołania rejsów, oficjalny komunikat w tej sprawie ukaże się na stronie www.dobczyce.pl oraz profilu Gmina i Miasto Dobczyce.

Uczestnicy rejsu wpuszczani będą według listy zapisów, w uzasadnionych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo do wylegitymowania uczestnika.

W opracowaniu jest szczegółowy regulamin rejsów, który po przygotowaniu dołączony zostanie w formie załącznika do informacji na stronie www.dobczyce.pl. Bardzo prosimy wówczas się z nim zapoznać.

------
Zachęcamy do udostępniania i przekazywania informacji dalej, tak aby dotarła ona do jak największej ilości osób.

Galeria: 

plakat