Dawnych wspomnień czar ... Recital Marii Niewitały

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Urząd Gminy i Miasta w Dobczycach serdecznie zapraszają na Recital Marii Niewitały pt. "Dawnych wspomnień czar...", który odbędzie się 06.04.2014 o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.
Podczas koncertu, utrzymanego w nastrojowym tonie, przypomnimy najpiękniejsze polskie piosenki lat: 30', 40', 50', 60', takie jak m.in."Serduszko puka w rytmie cha cha", "Kasztany", "Jeszcze nie wiem", "Alabama", "Gdy mi ciebie zabraknie", "Szeptem" czy "Do widzenia Teddy" – wszystkie w nowych aranżacjach pana Romana Michalika.

W klimat lat 30'-60' XIX wieku wprowadzi nas utalentowana wokalistka oraz 6 znakomitych muzyków
Maria Niewitała (śpiew) – mieszkanka Dobczyc, młoda, obiecująca artystka, uczennica II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie oraz PSM II Stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie w klasie skrzypiec; wokalistka Big Bandu Dobczyce; laureatka licznych konkursów wokalnych, uczestniczka wielu przedsięwzięć muzycznych zainicjowanych przez Romana Michalika; cechą rozpoznawczą Marii jest mocny głos o głębokiej barwie, którym elektryzuje słuchaczy; w kręgu zainteresowań muzycznych młodej wokalistki znajduje się głównie polska muzyka okresu międzywojennego oraz jazz.
Janusz Witko (Klarnet, saksofon tenorowy)
Bogdan Wysocki (Trąbka, flugel horn)
Robert Szczerba (Puzon)
Roman Michalik (Fortepian, aranżacje)
Robert Korzeniak (Gitara basowa)
Janusz Filipiak (Perkusja)

Miejsce: Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach
Termin: 06.04.2014
Godz. 19:00
Bilety: 15zł
Rezerwacja biletów w MGOKiS Dobczyce, ul. Szkolna 43, pok 143, tel. 12 2716 757 oraz w Urzędzie Gminy (Biuro Promocji)