Burmistrz Tomasz Suś z tytułem "Najpopularniejszy Burmistrz Małopolski"

Burmistrz Tomasz Suś odbiera nagrodę w plebiscycie "Najpopularniejszy Burmistrz Małopolski"

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce oficjalnie z tytułem „Najpopularniejszego Burmistrza Małopolski”. W poniedziałek, 2 grudnia, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w akcji Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2019 w Hotelu Rubinstein w Krakowie.

Nagrody w zorganizowanym przez Gazetę Krakowską Plebiscycie powędrowały do 10 wójtów i 5 burmistrzów, którzy otrzymali najwięcej głosów od czytelników, w tym również do Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Tomasza Susia.

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce z liczbą 2124 głosów, uplasował się na trzecim miejscu w rankingu, tuż za burmistrzem Wieliczki Arturem Koziołem (1. miejsce; 2577 głosów) oraz burmistrzem Myślenic Jarosławem Szlachetką (2. miejsce, 2561 głosów).

Kapelusze Witosowe oraz honorowe insygnia wręczyli burmistrzom i wójtom Małgorzata Cetera-Bulka, prezes oddziału Polska Press w Krakowie, Piotr Rąpalski, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Krakowskiej”, a także Kazimierz Barczyk, przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, instytucji, która objęła honorowy patronat nad akcją Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2019.  

Galeria: 

Burmistzr Tomasz Suś odbiera nagrodę w plebiscycie "Najpopularniejszy Burmistrz Małopolski"