Burmistrz Marcin Pawlak w gronie najpopularniejszych burmistrzów Małopolski

Burmistrz Marcin Pawlak otrzymał honorowe insygnia i dyplom, które przyznane zostały pięciu najpopularniejszym w Małopolsce. Wraz z Marcinem Pawlakiem, tytuły najpopularniejszych, które przyznawano w Plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Krakowską oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów, otrzymali: Dariusz Reśko (Krynica-Zdrój), Jan Golba (Muszyna), Artur Kozioł (Wieliczka) oraz Grzegorz Niezgoda (Szczawnica).
W plebiscycie można było głosować na 47. burmistrzów. Najwięcej głosów zdobył burmistrz Krynicy-Zdroju – Dariusz Reśko. Marcin Pawlak był tuż za nim. Nagrody wręcznone zostały laureatom podczas uroczystej gali, która odbyła się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Laury odbierali nie tylko burmistrzowie. Świętowali także wójtowie Małopolski. Dziesięciu najpopularniejszych, spośród 85. włodarzy gmin, otrzymało kapelusze Wincentego Witosa i dyplomy.
Plebiscyt na najpopularniejszego wójta jest organizowany przez Gazetę Krakowską oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów już od 12 lat, natomiast plebiscyt na najpopularniejszego burmistrza obchodził swoją drugą rocznicę. W tym roku oddano ok. 27 tys. głosów.
Więcej zdjęć i informacji o Plebiscycie znajdziecie Państwo na stronie: http://www.gazetakrakowska.pl/aktualnosci/477588,najpopularniejszy-wojt-i-burmistrz-malopolski-nagrody,id,t.html

Galeria: