Zaproszenie na spotkanie profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa dla seniorów z Gminy Dobczyce

2023-10-18

Zaproszenie na spotkanie profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa dla seniorów z gminy Dobczyce "Seniorze! Nie daj się oszukać". Spotkanie odbędzie się 18 pażdziernika 2023 roku o godzinie 16:00 w Auli widowiskowej RCOS w Dobczycach.

• Dofinansowano ze środków budżetu państwa. Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024. Zadanie: Poprawa bezpiecestwa mieszkańców Dobczyc poprzez modernizację i rozbudoę monitoringu wizyjnego, oznaczenia przejścia dla pieszych w Dobczycach, przy ul. Szkolnej oraz przeprowadzenie kampanii profilaktycznej wśród dzieci i seniorów.
Kolorowy plakat z parą starszego małżeństwa, trzymający laski w ręku.