Zaproszenie na Narodowe Święto Niepodległości w Dobczycach

2023-11-11

Urząd Gminy i Miasta Dobczyce wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach i Orkiestrą Dętą w Dobczycach zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Dobczycach,które odbędą się tradycyjnie 11 listopada. W tym roku szczególnie zapraszamy do wspólnego śpiewania.

Program obchodów:

•  14:30 – Oficjalne uroczystości z udziałem Orkiestra Dęta Dobczyce przy symbolicznym Grobie Nieznanego Żołnierza na płycie dobczyckiego rynku.
  •  15:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.
  • 16:00 – Koncert ZAŚPIEWAJMY NIEPODLEGŁEJ - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich przy akompaniamencie Orkiesty Dętej w Dobczycach, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Podczas wydarzenia rozdawane będą pamiątkowe kokardy narodowe, flagi oraz okolicznościowe śpiewniki. Podczas koncertu prowadzona będzie też zbiórka środków na rehabilitację Patrycji Hajduk.

biały plakat z czerwonymi elementami grafiki