Zaproszenie na II Małopolskie Dni Dla Klimatu

2023-04-22

Starosta Myślenicki Józef Tomal serdecznie zaprasza na II Małopolskie Dni dla Klimatu w Powiecie Myślenickim, które odbędą się 22 kwietnia 2023 r. od godziny 9:00 do 12:00 w Myślenicach przy budynku Starostwa Powiatowego (ul. Drogowców 2A).

Dla uczestników mamy przygotowane ponad 500 roślin (drzew, krzewów, cebulek) do zabrania i samodzielnego posadzenia. Rośliny te sadzimy w ramach akcji drzewodlaklimatu - inicjatywie mającej na celu uświadomienie mieszkańcom Małopolski jak ważne są drzewa i inne rośliny dla przeciwdziałania zmianom klimatu.

Wydarzeniu towarzyszyć będą konkursy i gry z ekonagrodami oraz dmuchany plac zabaw dla dzieci.

II Małopolskie Dni dla Klimatu organizowane są w ramach Projektu Zintegrowanego LIFE EKOMAŁOPOLSKA pn. „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.  LIFE-IP EKOMALOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005.

plakat informujący o wydarzeniu II Małopolskie Dni Dla Klimatu