Zaproszenie na II Dobczyckie Spotkanie z Poezją

2023-08-26

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach oraz Rada Społeczna przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach we współpracy ze Szkołą Muzyczną w Dobczycach zapraszają na II Dobczyckie Spotkanie z Poezją. Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś.

Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 na Zamku Królewskim w Dobczycach. Wystapią:

Słowo: Kasia Dominik, Jadwiga Daniek - Salawa, Lucyna Dyrcz - Kowalska, Marta Grucela, Beata Rokosz, Kazimierz Budyn, Andrzej Domagalski, Leszek Głuś, Wiktor Piwowarski.

Muzyka: Małgorzata Molendys, Marek Cieślak, Sabina Kołodziej - fortepian, Tomasz Majewski - perkusjonalia.

Prowadzenie: Justyna Szawara i Ryszard Litworowski.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa tematyczna organizowana przez stowarzyszenie "ISPINA".

Darmowe wejściówki na wydarzenie dostępne są w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach. Ilość miejsc jest ograniczona.

plakat informujący o II Dobczyckim Spotkaniu z Poezją