Zaproszenie na bal charytatywny dla Patrycji Hajduk

2023-10-07

Zachęcamy do udziału w Balu Charytatywnym dla Patrycji Hajduk! Organizatorzy gwarantują nie tylko dobrą zabawę, ale i różne niespodzianki. Bal odbędzie się 7 października 2023 roku w sali weselnej Domu Chleba w Nowej Wsi. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 502 141 398.

  • Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na rehalibitacje Patrycji

Przypominamy również o akcji pieczenia ciast, by pomóc Patrycji. Akcję można wesprzeć na 2 sposoby:

- piekąc i przekazując Organizatorom ciasta, ciastka, ciasteczka,

- kupując słodkie paczki podczas kiermaszu.

Osoby chętne upiec słodkości mogą zgłosić się wcześniej pod nr tel. 503 141 398 i dostarczyć do 22 września 2023 roku do budynku MGOPS Dobczyce ul. Jagiellońska 44h w godzinach od 15:00- 18:00.

Pochodząca z Sierakowa, 29-letnia Patrycja Hajduk, doznała udaru niedokrwiennego mózgu w obrębie całej lewej półkuli. Jest po kilku ciężkich operacjach ratujących życie. Boryka się z głęboką afazją (zaburzeniami mowy). Nie może komunikować się, co jest dla niej i jej otoczenia (szczególnie małych córeczek) bardzo trudne. Jej dominujące części ciała, jakimi są prawa ręka i prawa noga również zostały dotknięte niedowładem. Na chwilę obecną Patrycja przebywa w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej RehStab w Limanowej, gdzie walczy o zdrowie i powrót do sprawności. Rehabilitacja będzie długa i żmudna, ale tylko ona daje szansę na poprawę.

biały plakat z fotografią kobiety