Zaproszenie do udziału w konkursie ogólnopolskim pn. "Senior w ruchu”

2023-11-08

Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora zaprasza samorządy, organizacje i seniorów indywidualnych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. "SENIOR W RUCHU” w następujących kategoriach:

• Sportowy Samorząd 60+ Roku

• Sportowa Organizacja Seniorska Roku

• Senior-Sportowiec Roku

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 listopada br., udział w konkuursie jest bezpłatny. Celem konkursu są: zadania związane z aktywizacją fizyczną seniorów poprzez sport, promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją i profilaktyką prozdrowotna oraz promocją aktywności fizycznej i sportowej wśród seniorów.

1. Zgłoszenia do konkursu należy przesłać do Organizatora drogą elektroniczną na wskazany adres w formie opisu aktywności danego samorządu w zakresie obecności sportu w polityce senioralnej oraz wszelkiego rodzaju działań sportowych.
2.  Zgłoszenia uwzględniać mogą wybraną aktywność JST dotyczącą realizacji w/w działań w latach 2020-2023.
3.  Zgłaszający może wysłać jedno zgłoszenie, przy czym opis jednego zgłoszenia nie powinien być dłuższy niż 3 tys. znaków, licząc ze spacjami.
4.  Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację REGULAMINU KONKURSU „SPORTOWY SAMORZĄD 60+ ROKU” i może być dokonane tylko przez osobę upoważnioną do przekazania danych w nim zawartych.
5.  Do wypełnionego zgłoszenia należy dołączyć min. 2 zdjęcia ilustrujące przebieg programu/kampanii realizowanych przez JST.
6. Zgłaszający mogą przesyłać w zgłoszeniach konkursowych wyłącznie zdjęcia, do których mają odpowiednie prawa, w szczególności do upoważnienia Organizatora do korzystania z nich zgodnie z poniższym

Laureaci zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród podczas uroczystej gali.

• Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu: 12 644 59 22

Konkurs "Senior w Ruchu" dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

dójka starszych ludzi uprawiająca zdrowy tryb życia