Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży ze Speed-balla

2017-09-20

Atrakcyjne i bezpłatne zajęcia sportowe.

Do 20 września trwa rekrutacja na bezpłatne zajęcia sportowe dla mieszkańców Gminy Dobczyce. Kumulacja Aktywności to ogólnopolski program Fundacji LOTTO, którego celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez możliwość treningu pod okiem utytułowanych sportowców. Gmina Dobczyce została zakwalifikowana do konkursu a zwycięzcą został Zbigniew Bizoń- Wicemistrz Polski w Speed-ballu oraz reprezentant na mistrzostwach świata.

Program będzie realizowany od 1 września 2017 do 30 maja 2018 roku. Zajęcia będą obywać się na terenie Dobczyc. Pojedyncze zajęcia będą trwać 90 minut. W pierwszym półroczu będą organizowane dwa razy w tygodniu, w drugim półroczu jeden raz w tygodniu. Treningi obejmować będą szeroki i zróżnicowany program sportowy: speed-ball, crossminton, taniec, zumba oraz wiele atrakcji takich jak: wycieczka do parku trampolin, wycieczka na trening polskiej kadry, zawody z nagrodami. Zajęcia będą zawierać w sobie elementy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej co jest niezwykle ważne u młodego pokolenia. Planowana grupa dzieci uczestniczących w zajęciach to 20-25 osób. Do programu Organizatorzy zapraszają uczniów z 5,6,7 klas szkoły podstawowej.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online:

Szczegółowe informacje można uzyskać u Organizatora:  Stowarzyszenie Sportownia,
email: info@sportownia.eu, tel. 794 603 701.
Regulamin zajęć i zasady rekrutacji dostępne są na stronie www.sportownia.eu

speed ball