Wystawa Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego

2018-02-27
Wystawa Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego, który odbędzie się 27 lutego 2018 roku o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach.

We foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Pawlaka będzie można obejrzeć 80 prac wykonanych przez kilkudziesięciu doświadczonych artystów z bogatym dorobkiem zawodowym. Kuratorem wystawy jest pan Jerzy Ziemowit Podkowa.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce - Paweł Machnicki. Organizatorami wystawy są: Zawiązek Polskich Artystów Plastyków Okręgu Krakowskiego oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Wystawa będzie otwarta dla zwiedzających do 23 marca 2018 roku.
Wystawa Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego  - plakat