Uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego

2017-11-25

PÓŁ WIEKU RAZEM, CZYLI ZŁOTY JUBILEUSZ PAR MAŁŻEŃSKICH

10 par z gminy Dobczyce obchodzić będzie złote gody, czyli pół wieku przeżytego we wspólnym związku małżeńskim.

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce wręczy Jubilatom medale, nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polski za długoletnie pożycie małżeńskie.

Złoty jubileusz obchodzić będą:
Krystyna i Franciszek Bednarczykowie
Krystyna i Tadeusz Dziewońscy
Celina i Włodzimierz Figlewiczowie
Janina i Kazimierz Kucowie
Józefa i Theo Laufenbergowie
Stanisława i Stanisław Stochowie
Kazimiera i Zbigniew Surmowie
Janina i Edward Ściborowie
Krystyna i Jan Urbaniakowie
Apolonia i Marian Ziębowie

Uroczystość rozpocznie się 25 listopada 2017 r. mszą świętą o godzinie 9:00 w intencji Jubilatów odprawianą w kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.

Wręczenie medali oraz program artystyczny przygotowany przez Zespół Pieśni i Tańca "Dobczyce" będzie mieć miejsce ok. godz. 10:15 na foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny i znajomych, by wspólnie świętowali ten piękny jubileusz.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego