Turniej wiedzy pożarniczej 2019 - eliminacje gminne

2019-03-29

Zarząd Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dobczycach wraz z Urzędem Gminy i Miasta Dobczyce organizuje eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Młodzież zmierzy się z trudnymi pytaniami z zakresu przepisów przeciwpożarowych oraz praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą. Turniej zostanie rozegrany w trzech grupach: w pierwszej - uczniowie klas I-VI szkół podstawowych, w drugiej - uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjów klasy II i III, a w trzeciej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Laureaci I miejsca przejdą do drugiego etapu eliminacji powiatowych, który odbędzie się 11 kwietnia tego roku. Nagrody ufundował Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce.

Turniej wiedzy pożarniczej 2019 - eliminacje gminne