Swing & Smile – Big Band Dobczyce i Przyjaciele

2017-01-06

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na koncert "Swing & Smile", który odbędzie się 06.01.2017 roku, o godz. 17:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (ul.Szkolna 43). Wystąpi dla Państwa Big Band Dobczyce i Przyjaciele.

W programie wieczoru znajdą się kolędy i piosenki świąteczne, w energetyzujących, aranżacjach. Doskonali muzycy, wybitni wokaliści i znakomici goście zagwarantują Państwu doskonałą zabawę! W tym roku Big Band Dobczyce zaprosił do wspólnego występu Kabaret Puk, który zadba o doskonały humor wszystkich widzów.

Krakowscy artyści łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą. Ich występy cechuje duża dbałość o szczegóły. W skład grupy wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym, na co dzień współpracujący z takimi instytucjami, jak Teatr Kto, Śródmiejski Ośrodek Kultury, Centrum Kultury ROTUNDA oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA:

Alan Pakosz - manager, autor tekstów, improwizator, aktor na stałe współpracujący z Teatrem KTO, dyrektor programowy Przeglądu Kabaretów PAKA oraz Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej ImproFest
Agata Słowicka - aktorka, na stałe współpracująca z Teatrami KTO i Groteska w Krakowie. Studentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
Tomasz Biskup - tekściarz, stand-upper, improwizator. Urodzony komik, blogger
Karol Bulski - pianista, kompozytor, wokalista, student Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
Bilety na wydarzenie, w cenie 15 zł, do nabycia bezpośrednio przed koncertem, od godziny 16:30.

plakat - koncert Big Band 2017