Strauss Gala w Dobczycach

2018-04-20

STRAUSS GALA W DOBCZYCACH

Agencja Artystyczna Grupa KSM zaprasza na niezwykłe wydarzenie. "Strauss Gala", która gościła w wielu miastach Polski i Europy, tym razem pojawi się w Dobczycach.

W trakcie wieczoru zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, najsłynniejsze arie z operetek: "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", "Baron cygański", duety musicalowe, pieśni neapolitańskie i wiele innych. Publiczność usłyszy m.in.: walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duety wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", "Co się dzieje, oszaleje" czy "Choć na świecie dziewcząt mnóstwo".

Publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów: Naire Ayvazyan i Kamila Rocha Karolczuka. Towarzyszyć im będą doskonali instrumentaliści, występujący na co dzień na największych europejskich scenach i estradach: Laura Bukowska (skrzypce), Daniel Martinez Gomez (skrzypce) Tomasz Marcol (fortepian).

"Strauss Gala" odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku, o godzinie 19:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach.
Bilety na wydarzenie, w cenie 40 zł. dostępne w biurze MGOKiS Dobczyce, ul. Szkolna 43, pok 143. Rezerwacja telefoniczna biletów: 533 990 660 lub 12 27 16 757.

plakat promujący wydarzenie